ODPORÚČAME


Penzión Diana ***
Piešťany

.: POČASIE :.
Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
.: CESTOVANIE :.
Vyhľadávanie spojení:

          Vlaky
          Autobusy
          Lietadlá

Majitelia penziónov a hoteliéri
Predajcovia potrieb pre penzióny a hotely
Ostatné formy reklamy  Čo získate inzerciou na portáli www.penzion-hotel.sk?

Reklamný balík OPTIMAL:
najpresnejšie cielená inzercia Vášho penziónu, resp. hotela na slovenskom internetovom poli. Viete si predstaviť presnejšie cielený vyhľadávaco-informačný portál určený pre penzióny a hotely ako je www.penzion-hotel.sk? Ak niekto hľadá na internete penzión alebo hotel, bude to práve náš portál, cez ktorý sa dostane priamo k Vám.

reklamný balík OPTIMAL je dokonalá prezentácia Vášho penziónu, resp. hotela, ktorá v sebe zahŕňa - popis Vášho penziónu, resp. hotela s online možnosťou objednávky ubytovania prostredníctvom mailu, resp. telefonicky; komplexný zoznam služieb, ktoré u Vás klient nájde; fotografie; mapu kde sa nachádzate; kontaktné údaje - adresa, tel., fax, e-mail, linka na Vašu web stránku.

  Prezentácia obsahuje priame kontakty na Vás. Rezervácia ubytovania prebieha prostredníctvom e-mailu, resp. telefonicky bez sprostredkovateľa a teda aj bez provízie. S nami sa nemusíte deliť o peniaze, ktoré u Vás klient zaplatí za ubytovanie!!!

  Len u nás máte možnosť manažovať si svoju prezentáciu. Nejde len o statickú prezentáciu, v rámci reklamného balíka OPTIMAL máte možnosť zdarma pridávať si sami akcie, ktoré budú prebiehať vo Vašom penzióne, resp. hotely:

sami môžete meniť kedykoľvek obsah nášho portálu zadávaním Vašich aktuálnych akcií, ktoré budú u Vás prebiehať, čím zvýšite ich efektivitu (cenové akcie na ubytovanie, rôzne aktuálne zľavy, akcie pre deti, rôzne gastro-akcie prebiehajúce vo Vašej reštaurácii...).

  Všetky tieto akcie budú súčasťou titulnej stránky nášho portálu, tzn. budú stále "na očiach".

  V prípade výberu reklamného balíka OPTIMAL získate aj výhodu toho, že Váš penzión, resp. hotel bude medzi prvými, ktoré systém vyhľadá - dostanete sa medzi popredné vyhľadané penzióny, hotely.

  Naša starostlivosť o Vás sa samozrejme týmto nekončí. V rámci reklamného balíka OPTIMAL bude aktualizácia prezentácie, resp. zmena základných údajov o Vašom zariadení vykonaná zdarma.

  Cena reklamného balíka OPTIMAL - za všetky tieto služby zaplatíte konečnú cenu bez jej akéhokoľvek ďalšieho navyšovania (nie sme platcami DPH) iba 206 € na dobu jedného roka, čo je naozaj príjemná cena. Navyše ako už bolo spomenuté, reklama u nás je tou najpresnejšie cielenou reklamou - osloví presne tých, ktorí Vás na internete hľadajú.

  V prípade Vášho záujmu o reklamný balík OPTIMAL nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.  Čo získate prezentáciou na portáli www.penzion-hotel.sk?

informačno-obchodná prezentácia na našom portáli je tou najpresnejšie cielenou inzerciou pre Vás. Spolupracujeme s mnohými penziónmi a hotelmi a práve oni sú tou presne cielenou skupinou pre Vaše produkty.

v rámci prezentácie získate priestor na zviditeľnenie sa a predaj svojich produktov, potrebných pre penzióny a hotely. Prezentácia v sebe zahŕňa kompletné kontaktné informácie o Vás (názov spoločnosti, adresa, tel., fax, e-mail, linka na Vašu web stránku). Ďalej je v rámci prezentácie možné detailne predstaviť Vaše produkty, ktoré ponúkate spoločne s ich fotografiami.

v rámci podpory predaja budeme informovať o Vašej spoločnosti a Vašich produktoch všetkých majiteľov penziónov a hoteliérov. Oslovíme všetkých, ktorých máme v našej bohatej databáze (v súčasnosti je to vyše 850 kontaktov).

  www.penzion-hotel.sk --- Váš obchodný zástupca iba za 206 € na CELÝ ROK. Porovnajte si to s nákladmi na svojich predajcov.

  V prípade Vášho záujmu o informačno-obchodnú prezentáciu pre výrobcov a predajcov potrieb určených pre penzióny a hotely nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.  Pre ostatných záujemcov o zviditeľnenie sa na úspešnom portáli www.penzion-hotel.sk ponúkame nasledovné reklamné priestory:

 

Cenník (Sk / mesiac) hlavná stránka vedľajšie stránky
Banner 1 (468 x 60 px.) 27 € / mes. 17 € / mes.
Banner 2 (150 x 90 px.) 27 € / mes. 17 € / mes.

  Cenník reklamných plôch platí pri dodaní Vašich bannerov. V prípade potreby pre Vás banner vyrobíme (cena dohodou). Cena je konečná (nie sme platcami DPH). Ak máte záujem o umiestnenie reklamných bannerov kontaktujte nás, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

PREZENTÁCIEMARIMPEX
OXONN Group
DOMINIK
KERA D.L.K.
ZEDA
TAJANA
LUANA
KOLOVRAT, ČM (ČR)
HONOR
MITEX-V
BETTEX
TERMOP
Písecké lůžkoviny (ČR)
B.E.S.-Petrovice (ČR)
PAREX-G
GASTROLUX
INTERGAST
RM Gastro - JAZ
GASTRO GLOBAL
LAWEX
GASTMA


Chcete sa zviditeľniť?
Kontaktujte nás

.: REALITY :.Apartmány Tále

.: ANKETA :.
Prečo preferujete pobyty u nás pred zahraničím?
nižšie ceny26 %
som lokálpatriot25 %
neovládam jazyky25 %
nepreferujem pobyty u nás23 %
Hlasovali: 17876
Staršie ankety
.: REKLAMA :.
Dajte o sebe vedieť!
Presne cielená inzercia s kompletným balíkom služieb:
iba za 0,45 €/deň!
Ponúkame priestor pre:
majiteľov penziónov a hoteliérov
predajcov potrieb pre penzióny a hotely
ostatných
.: PARTNERI :.

Víno, Vinotéka a Vináreň Slovenska

Stránky plné medoviny

--- KONTAKTUJTE NÁS --- © [ 0903 55 44 71, medovina@stonline.sk ] --- KONTAKTUJTE NÁS ---
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu zo stránok www.penzion-hotel.sk bez predošlého súhlasu je zakázané.
optimalizace PageRank.cz
Vyhľadávanie
 Pridať k obľúbeným  Nastaviť ako domovskú stránku